Навчальний центр TOP COSMETICS

Безперервний розвиток — одна з головних складових успіху у будь-якій справі. Навчальний центр TOP COSMETICS упевнений у важливості своєї місії — розвитку фахівців естетичної медицини України, підвищенні рівня професійних знань та навичок.

Вже багато років ми проводимо навчальні семінари та курси для фахівців

Починаємо з базових знань про анатомію та постановку руки, поступово переходячи до все більш складних віртуозних методик і технік для досягнення досконалості. Наша команда допомагає фахівцям пройти весь шлях від початківця до експертного рівня, підтримуючи на кожному етапі професійного зростання.

На навчаннях під керівництвом експертів Навчального центру TOP COSMETICS фахівці отримують не лише актуальні знання, а й навчаються виробляти свій власний стиль роботи, використовувати авторські прийоми та знаходити індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

Навчальний центр TOP COSMETICS — це ціла екосистема, яка поєднує у собі справжніх професіоналів своєї справи та професії. Система навчання фахівців дозволяє досягти високої результативності у застосуванні препаратів представлених брендів.

Разом із TOP COSMETICS ви отримуєте нові можливості для розвитку, заробітку, опановуючи унікальні практичні знання.

Ми пропонуємо:

Навчання фахівців

Презентації нових продуктів

Науково-практичні семінари

Спеціалізовані виставки

Конференції для фахівців

Ми гарантуємо бездоганну якість застосовуваних для навчання препаратів, сувору систему викладання та сертифікацію фахівців.

Ми пропонуємо навчання у багатьох форматах та за різноманітними напрямками: ефективні, продуктивні, унікальні!

Зустрічайте — наші зіркові тренери, ТОПові спеціалісти, справжні професіонали своєї справи!

Завжди уважні до кожного студента, готові ділитися унікальними знаннями, замотивовані, надзвичайно приємні у спілкуванні. Ці люди з титанічними знаннями навчають нових спеціалістів, діляться багаторічним досвідом та вирощують нових висококласних профі.

Наша команда тренерів допомагає новим фахівцям пройти весь шлях від початківця до експертного рівня, підтримуючи їх на кожному етапі професійного росту. Завжди якісні, продуктивні, сучасні знання на навчаннях та висококласна підготовка нових лікарів.

Якщо ви також хочете переконатися у неперевершеному професіоналізмі наших тренерів — бронюйте своє місце на наших наступних навчаннях. Актуальний розклад навчань по кожному бренду на місяць ви можете знайти у розділі Розклад навчань.

Календар навчань APTOS

12 ЧЕРВНЯ | ЛЬВІВ
Тема уточнюється
Людмила Безпалько
19 ЧЕРВНЯ | ЛЬВІВ
Інтенсивний курс APTOS
Людмила Безпалько
25 ЧЕРВНЯ | КИЇВ
Базовий курс APTOS
Світлана Коркунда

Тренери APTOS

Огурцова Анна Миколаївна

кандидат медичних наук у ХДМУ, лікар-дерматовенеролог вищої категорії. Чинний член Асоціації дерматовенерологів України. Сертифікований міжнародний тренер з ниткових методів APTOS

Коркунда Світлана Володимирівна

кандидат медичних наук, доцент кафедри комбустіології, доктор естетичної медицини. Сертифікований тренер з ниткових методів APTOS.

Карпенко Наталя Юріївна

хірург, дерматокосметолог. Фахівець у галузі anti-age терапії та дієтології. Сертифікований тренер з ниткових методів APTOS

Мовчан Катерина Едуардівна

лікар-дерматовенеролог, косметолог, спеціаліст у галузі ін'єкційних та апаратних методик, член УАДВ. Сертифікований тренер з плазмоліфтингу. Сертифікований тренер з ниткових методів APTOS

Безпалько Людмила Юріївна

пластичний хірург, кандидат медичних наук, член ВАПРЕХ, член АЄГА, сертифікований тренер з методів APTOS, міжнародний тренер Teoxane та Skintech Pharma Group

Календар навчань PROкосметолог

21 ЧЕРВНЯ | БІЛА ЦЕРКВА
Нові методи роботи та секрети успішних продажів
Мирослава Гера

Тренери TOP COSMETICS

Тагінцева Юлія Генадіївна

лікар-дерматоловенеролог І категорії, косметолог, сертифікований міжнародний тренер MD SkinSolutions (Люксембург), сертифікований тренер професійного косметологічного бренду CHRISTINA

Рубан Анастасія

лікар-дерматолог, косметолог, сертифікований міжнародний тренер MD SkinSolutions (Люксембург), член Pluryal Academy, сертифікований тренер професійного косметологічного бренду CHRISTINA

Котляр Катерина

лікар-дерматовенеролог, косметолог, тренер бренду CHRISTINA, методист компанії TOP COSMETICS Україна.

Прокопчук Вікторія

косметолог, сертифікований тренер професійного косметологічного бренду CHRISTINA

Ребдєва Світлана

косметолог-естетист, біолог. Тренер професійного косметологічного бренду CHRISTINA

Гера Мирослава

Лікар-дерматолог, косметолог, тренер TOP COSMETICS

Календар навчань Bloomea

25 ЧЕРВНЯ | ЛЬВІВ
Демонстрація інноваційного апарату La Fontaine BLOOMEA
Мирослава Гера

Календар навчань L`esthetic

18 ЧЕРВНЯ | ЛЬВІВ
Комплексна корекція техніки FULLFACE інтрадермальними філерами LABORATOIRES L`ESTHETIC
Мирослава Гера

Не пропустіть свій шанс отримати унікальні практичні знання від кращих тренерів України! Знання, які ви зможете застосовувати на практиці одразу, збільшуючи свій дохід та клієнтську базу!
Бронюйте своє місце на навчанні прямо зараз в особистого менеджера або в дірект на наших сторінках у соціальних мережах:
@aptosua
@topcosmetics
@christinacosmetics.ua

До зустрічі на навчаннях!