Професійна косметика CHRISTINA

CHRISTINA – це бренд ізраїльської косметики для професійного застосування, заснований у 1982 році. Вже 40 років розробляється та виробляється в Ізраїлі, застосовується сертифікованими косметологами України, Європи, Балтії, Америки, Близького Сходу та Тихоокеанського регіону. Косметика CHRISTINA поєднує традиційні природні та інноваційні комплекси для корекції різноманітних проблем шкіри.

Про CHRISTINA

CHRISTINA – це бренд ізраїльської косметики для професійного застосування, заснований у 1982 році. Вже 40 років розробляється та виробляється в Ізраїлі, застосовується сертифікованими косметологамЗасновниця бренду CHRISTINA – лікар-косметолог, головний редактор ізраїльської версії журналу для фахівців естетичної медицини Les Nouvelles Esthetiques Крістіна М. Зехаві. Професійний досвід допоміг засновниці бренду створити косметику, яка задовольняє всі запити фахівців та клієнтів: екологічність, етичність (засоби не тестуються на тваринах), ефективність та висока якість.

Косметика бренду розробляється у власному науково-дослідницькому центрі компанії та виробляється під суворим контролем. Перші продукти бренду – пілінги BioPhyto та Rose de Mer досі залишаються бестселерами CHRISTINA.и України, Європи, Балтії, Америки, Близького Сходу та Тихоокеанського регіону. Косметика CHRISTINA поєднує традиційні природні та інноваційні комплекси для корекції різноманітних проблем шкіри.

Особливості ізраїльської косметики CHRISTINA

Асортимент бренду CHRISTINA налічує 11 ексклюзивних ліній та понад 350 продуктів, які вирішують естетичні проблеми шкіри будь-якого типу. Серед них є продукти для чутливої та подразненої шкіри, проблемної та жирної шкіри, вікової та тьмяної шкіри. Комбінації активних компонентів препаратів введені до складу в оптимальних концентраціях, що дозволяє точно прогнозувати результат. Кожна лінійка включає набір базового догляду за шкірою та засобів для впливу на специфічні проблеми. Препарати для захисту шкіри від негативного впливу сонячного випромінювання також присутні у всіх лінійках бренду.

Ефект від процедур із застосуванням препаратів CHRISTINA закріплюється та доповнюється домашнім доглядом, який призначає косметолог. Видимий результат з'являється вже після першої процедури, а систематичне використання косметики CHRISTINA дає пацієнту можливість забути про проблеми зі шкірою, покращити її стан та зовнішній вигляд.

Препарати бренду зволожують шкіру, мають протизапальну, загоювальну та захисну дію, сприяють регенерації клітин шкіри, борються з гіперпігментацією. Гіалуронова кислота у складі препаратів допомагає вирівняти текстуру шкіри та надати їй здорового сяяння. Косметика гіпоалергенна, проте, звертаємо увагу, що в деяких пацієнтів спостерігається індивідуальна непереносимість компонентів препаратів. Перед застосуванням необхідна консультація спеціаліста.

Лінії бренду CHRISTINA:

✔️ Illustrious: освітлення та молодість

✔️ Rose de Mer: пілінг на основі коралів Червоного моря, клітинне оновлення

✔️ Bio Phyto: детокс та догляд за шкірою з ознаками куперозу

✔️ Forever Young: anti-age догляд, хроностаріння, омолодження регуляторними пептидами

✔️ Comodex: для догляду за проблемною та жирною шкірою

✔️ Unstress: лінія для догляду за стресованою та чутливою шкірою

✔️ Wish: антивіковий догляд для зрілої шкіри

✔️ Muse: подовження молодості на рівні ДНК

✔️ Chateau de Beaute: преміальна програма омолодження шкіри 30+

✔️ Silk: догляд за сухою шкірою, зволоження шовком

✔️ Line Repair (new❗️): для оновлення, рівного тону та сяяння шкіри

Придбати ізраїльську косметику CHRISTINA в Україні косметологи можуть через офіційного ексклюзивного дистриб'ютора бренду з 2006 року — компанію TOP COSMETICS. При покупці ви можете бути впевнені в оригінальності та якості продукції, термінах придатності та цінах.

Навчання роботі з ізраїльською косметикою CHRISTINA

Компанія TOP COSMETICS проводить навчальні семінари та тренінги із застосування професійної косметики CHRISTINA. Кожен тренінг супроводжується майстер-класом, який демонструє протокол виконання процедури. На тренінгах також розглядаються економічні аспекти та особливості обслуговування пацієнтів. Після проходження навчання косметологи отримують сертифікати комерційного зразка з правом застосування косметики бренду на практиці. Окрім офлайн-навчання, в Навчальному центрі TOP COSMETICS також передбачено онлайн-формат – вебінари та прямі ефіри.

Замовити косметику бренду CHRISTINA можна через менеджера або у зручному сучасному застосунку для косметологів у форматі 24/7 з безкоштовною доставкою!

It just works!

Ниткові методи омолодження та ліфтингу APTOS

Ліфтинг обличчя без хірургії!
APTOS — це революційний метод ліфтингу, армування та біоревіталізації тканин обличчя та тіла за допомогою ниток APTOS.

Про APTOS

Нитки APTOS — це перший матеріал для ліфтингу, біоармування та омолодження м'яких тканин обличчя та тіла. Нитки APTOS допомагають усунути естетичні недоліки, зробити риси симетричними, покращити якість та текстуру шкіри. Підтяжка обличчя нитками APTOS — це малоінвазивна заміна пластичної операції.

Історія ниткового ліфтингу APTOS бере початок у Грузії. Нитки створені у 1996 році пластичним хірургом Марленом Андрійовичем Суламанідзе. З 1996 року асортимент ниток поповнився 30 позиціями. Над розробкою нових різновидів ниток працюють пластичні хірурги Грузії — родина Суламанідзе.

Переваги методу:

Малоінвазивна процедура та займає лише 30 хвилин

Не потребує стаціонару та довгої реабілітації

Переміщує та компактизує жирові пакети

Покращується контур обличчя, зменшуються ознаки птозу

Нитки APTOS з вмістом L-молочної кислоти

Стимулюється синтез колагену та еластину, покращується якість шкіри та зв'язкового апарату

99%-сумісність з іншими anti-age процедурами

Можна продовжувати далі працювати з клієнтом різними методиками

Особливості ниток APTOS

Нитки APTOS діляться на розсмоктувальні та нерозсмоктувальні. Розсмоктувальні нитки із кополімеру L-лактиду та B-капролактону формують колагеновий каркас у шкірі, після чого поступово біодеградують. Ефект після процедури ліфтингу при цьому зберігається терміном від 1,5 до 2 років.

Нерозсмоктувальні нитки вироблені з поліпропілену і залишаються в шкірі. У випадку з нитками, що не розсмоктуються, можлива повторна підтяжка без імплантації додаткових ниток. Ефект після ниткового ліфтингу нерозсмоктувальними нитками зберігається до 5 років. Після цього потрібна корекція.

В асортименті APTOS — нитки для ліфтингу обличчя, армування обличчя та тіла, корекції обличчя та корекції тіла.

Конфігурація ниток відрізняється: нитки з насічками, гладкі нитки, нитки-пружинки, кручені нитки. Кожен вид ниток відповідає за певну зону.

Ниткові методи APTOS усувають низку естетичних недоліків у жінок та чоловіків різного віку:

Ліфтинг обличчя та тіла

Методи імплантації APTOS враховують вектори руху мімічних м’язів та топографії рухливих зон на обличчі, а спеціальні насічки дозволяють зберегти повну рухливість міміки.

Профілактика птозу

Нитки APTOS ефективно використовуються для профілактики птозу й армування м'яких тканин обличчя та тіла жінок і чоловіків різного віку. Використовуються для укріплення живота, стегон, грудей, плечей, підборіддя, щік.

Армування м’яких тканин

Унікальний склад ниток з кополімеру L-лактид з ε-капролактоном сприяє поліпшенню якості шкіри завдяки стимулюванню вироблення колагену 1 і 3 типів.

Пластична хірургія

Спеціальні методики APTOS дозволяють проводити корекцію локальних проблемних зон на тілі. Особлива конфігурація насічок дозволяє переміщувати м’які тканини та фіксувати їх в естетично вигідному положенні.

Корекція недоліків

Всі продукти APTOS безпечні та повністю сумісні з організмом людини. У складі коригувальних ниток міститься поліпропілен, який застосовується в медицині понад 50 років і довів свою безпеку.

Відновлення симетрії обличчя

APTOS активно застосовується для відновлення симетрії обличчя при пошкодженні лицьового нерва, а також для усунення видимих вроджених вад і деформацій, що виникли в результаті нещасних випадків.

Процедура ниткового ліфтингу APTOS

Вид та кількість ниток для кожного пацієнта підбирає лікар APTOS. Процедура встановлення ниток займає 15-45 хвилин (залежно від кількості зон корекції та методики) і не вимагає наркозу - застосовується місцева анестезія. Після процедури важливо дотримуватись рекомендацій спеціаліста ниткового ліфтингу APTOS.

Нитки переміщують і фіксують тканини в естетично вигідному положенні, утримуються під шкірою за допомогою насічок і не зсуваються з місця протягом часу. Нитковий ліфтинг омолоджує пацієнта на 5-10 років, залежно від характеру вікових змін та особливостей шкіри.

Ниткові методики APTOS застосовуються у 50 країнах світу. Підтяжка обличчя нитками APTOS – затребувана процедура в кабінеті косметолога. Нитковий ліфтинг також застосовується з іншими засобами та методами омолодження для комплексної терапії.

Для отримання консультації або придбання продукції звертайтесь до наших представництв.

Excellence Visage

Нитки для підтяжки субментальної та щічно-вилицевої областей, області брів

Мають особливу конфігурацію насічок: кожна насічка розташовується у протилежному напрямку щодо іншої, що забезпечує надійну фіксацію нитки в м'яких тканинах.Нитки Excellence Visage попередньо встановлені в канюлі з боковим отвором.

Excellence Visage

Нитки для підтяжки субментальної та щічно-вилицевої областей, області брів

Мають особливу конфігурацію насічок: кожна насічка розташовується у протилежному напрямку щодо іншої, що забезпечує надійну фіксацію нитки в м'яких тканинах.Нитки Excellence Visage попередньо встановлені в канюлі з боковим отвором.

Excellence Visage

Нитки для підтяжки субментальної та щічно-вилицевої областей, області брів

Мають особливу конфігурацію насічок: кожна насічка розташовується у протилежному напрямку щодо іншої, що забезпечує надійну фіксацію нитки в м'яких тканинах.Нитки Excellence Visage попередньо встановлені в канюлі з боковим отвором.

Апаратні методики для обличчя та тіла

Омолодження та корекція ВСІХ поверхневих недоліків шкіри за допомогою одного апарата з трьома взаємодоповнюючими технологіями — це інноваційний апарат La Fontaine бренду Bloomea Paris!

Історія створення

Розроблений французькими хірургами естетичної медицини (Armand Boloorchi, Alain Favier), спочатку застосовувався виключно для корекції післяопераційних шрамів. У ході розробки протоколів та проведення великої кількості процедур розробники звернули увагу, що апарат може впоратися з будь-якими недосконалостями шкіри. Після більш ніж 10 років оптимізації та остаточних випробувань ця інновація в зручному дизайні стала доступною і для косметологів.

La Fontaine Bloomea був названий справжньою «революцією в догляді за шкірою» та нагороджений на Міжнародному конгресі прикладної естетики в Парижі (Innovation Prize 2015). Та має інші нагороди за інновації: French Cosmetics Awards 2016, label Observeur du Design 2016.

А рівень вдоволеності серед пацієнтів, які проходять процедури на апараті La Fontaine Bloomea, складає 94%.

Унікальність та дія апарата

La Fontaine Bloomea коригує всі поверхневі недоліки шкіри завдяки механічному омолодженню шкіри (mechanical resurfacing). Підійде 100% пацієнтів з будь-яким типом шкіри та будь-якого віку.

Моделювання La Fontaine Bloomea включає 3 кроки та є комплексною високоефективною процедурою з швидкими результатами:

Макроексфоліація

Активізує процес оновлення клітин. За допомогою цього кроку шар за шаром видаляються видимі недоліки шкіри. Пацієнт відчуває безболісне розтирання та вібрації

Мікровібрації

стимулює клітини за допомогою механічних коливань хвиль, а також підвищує вироблення еластину та колагену на 20% вже після 4 сеансів (підтверджено численними біопсіями та дослідженнями), приводить шкіру в тонус та ущільнює їі. Даний етап є максимально приємним для пацієнтів

LED-терапія (діє протягом усієї процедури)

Активна довжина хвилі (633 нанометри), близька до червоної, підсилює регенерувальний ефект макроексфоліації та мікровібраційного моделювання. Заспокоює шкіру та стимулює фібропласти.

Які недоліки шкіри здатен коригувати та усувати апарат?

Покращує тонус та текстуру шкіри

Розгладжує зморшки та омолоджує шкіру

Робить рівномірним колір шкіри

Зменшує видимість пігментних плям (у тому числі «маски вагітних») та рубців від акне

Коригує розтяжки та шрами

Переваги La Fontaine Bloomea

✔️ Профілактика та корекція всіх недосконалостей шкіри.
✔️ 10 років досвіду.
✔️ Підійде 100% ваших пацієнтів.
✔️ Швидкий та простий у застосуванні.
✔️ Неінвазивна та безболісна процедура.
✔️ Висока ефективність та швидкий результат.
✔️ Доведена рентабельність для косметолога.
✔️ Гігієнічність та максимальна безпечність завдяки одноразовим насадкам.
✔️ Відсутність реабілітації.

Насадки для La Fontaine Bloomea

Насадки є основними інструментами для проведення процедури з La Fontaine Bloomea. Вони є максимально зручними для застосування косметологом, кожна окрема насадка використовується один раз для кожного пацієнта, що забезпечує сурове дотримання всіх гігієнічних норм. Відлущувальна поверхня насадок вироблена з напиленням із мінеральних кристалів.

Косметика Bloomea

Косметичні засоби Bloomea були розроблені та створені спеціально для підтримання та закріплення результатів під час та після процедури:

✔️ Міцелярний гель 3 в 1
✔️ Hydra-Age
✔️ Hydra-Active
✔️ Hydra-Lift
✔️ Hydra-Repair
✔️ Моделювальний крем La Fontaine

Це не медичний апарат, тому його зможе застосовувати кожний косметолог з дипломом, що підтверджує кваліфікацію. Якщо ви бажаєте мати унікальну можливість коригувати всі поверхневі недоліки шкіри для 100% ваших пацієнтів (з різними типами шкіри та різного віку), то La Fontaine Bloomea стане ідеальним вибором. Доступний, ефективний та прибутковий для косметологів!

Для отримання консультації або придбання апарата звертайтеся до представництв TOP COSMETICS Україна.

Excellence Visage

Нитки для підтяжки субментальної та щічно-вилицевої областей, області брів

Мають особливу конфігурацію насічок: кожна насічка розташовується у протилежному напрямку щодо іншої, що забезпечує надійну фіксацію нитки в м'яких тканинах.Нитки Excellence Visage попередньо встановлені в канюлі з боковим отвором.

Excellence Visage

Нитки для підтяжки субментальної та щічно-вилицевої областей, області брів

Мають особливу конфігурацію насічок: кожна насічка розташовується у протилежному напрямку щодо іншої, що забезпечує надійну фіксацію нитки в м'яких тканинах.Нитки Excellence Visage попередньо встановлені в канюлі з боковим отвором.

Excellence Visage

Нитки для підтяжки субментальної та щічно-вилицевої областей, області брів

Мають особливу конфігурацію насічок: кожна насічка розташовується у протилежному напрямку щодо іншої, що забезпечує надійну фіксацію нитки в м'яких тканинах.Нитки Excellence Visage попередньо встановлені в канюлі з боковим отвором.

Якісні французькі пілінги та продукти для мезотерапії

Заснована у 2015 році ТОПовими французькими лікарями, дерматологами та біологами, компанія L'ESTHETIC на сьогоднішній день представлена у понад 30 країнах світу.

LABORATOIRES L'ESTHETIC є провідним авторитетом у галузі естетичної науки, поєднує наукову досконалість, комплексну біологію та французьку елегантність, щоб представляти широкий асортимент продуктів для мезотерапії, хімічних пілінгів тощо.

Продукція бренду виготовляється виключно за результатами французьких досліджень і розробок (R&D) із потужними натуральними інгредієнтами, а медичні пристрої відповідають стандартам ISO та мають маркування CE.

Продукти для мезотерапії націлені на освітлення шкіри та депігментацію, відновлення волосся, боротьбу зі старінням, зменшення проявів зморщок, а також зменшення жирових відкладень та целюліту.Асортимент хімічних пілінгів допомагає боротися з акне, пігментацією шкіри, а також ознаками старіння, такими як зморшки, тонкі лінії та в’ялість шкіри.

Усі препарати бренду LABORATOIRES L’ESTHÉTIC виготовлені виключно у Франції, складаються з натуральних інгредієнтів, які зволожують та піклуються про шкіру.

Краса — це наука. Ми згодні з цим твердженням і раді анонсувати початок співпраці компанії TOP COSMETICS з брендом, який дотримується цього принципу.

Тепер якісні французькі пілінги та продукти для мезотерапії доступні й українським лікарям.

DERMHAGE — лінійка монофазних філерів, які забезпечують довготривалі, стабільні і передбачувані результати. Препарати є максимально якісними і потужними завдяки адаптованій молекулярній масі:

✔️ VOLUME для відновлення і створення об’єму, а також корекції глибоких зморщок
✔️ FULL FACE для корекції зморщок, носогубних складок і зморщок маріонеток
✔️ LIPS для аугментації губ
✔️ FINE TOUCH для корекції м’яких тканин і тонких ліній

Для отримання консультації або придбання продукції звертайтеся до представництв TOP COSMETICS Україна.

Excellence Visage

Нитки для підтяжки субментальної та щічно-вилицевої областей, області брів

Мають особливу конфігурацію насічок: кожна насічка розташовується у протилежному напрямку щодо іншої, що забезпечує надійну фіксацію нитки в м'яких тканинах.Нитки Excellence Visage попередньо встановлені в канюлі з боковим отвором.

Excellence Visage

Нитки для підтяжки субментальної та щічно-вилицевої областей, області брів

Мають особливу конфігурацію насічок: кожна насічка розташовується у протилежному напрямку щодо іншої, що забезпечує надійну фіксацію нитки в м'яких тканинах.Нитки Excellence Visage попередньо встановлені в канюлі з боковим отвором.

Excellence Visage

Нитки для підтяжки субментальної та щічно-вилицевої областей, області брів

Мають особливу конфігурацію насічок: кожна насічка розташовується у протилежному напрямку щодо іншої, що забезпечує надійну фіксацію нитки в м'яких тканинах.Нитки Excellence Visage попередньо встановлені в канюлі з боковим отвором.