Професійна косметика CHRISTINA

CHRISTINA – це бренд ізраїльської косметики для професійного застосування, заснований у 1982 році. Вже 40 років розробляється та виробляється в Ізраїлі, застосовується сертифікованими косметологами України, Європи, Балтії, Америки, Близького Сходу та Тихоокеанського регіону. Косметика CHRISTINA поєднує традиційні природні та інноваційні комплекси для корекції різноманітних проблем шкіри.

Про CHRISTINA

CHRISTINA – це бренд ізраїльської косметики для професійного застосування, заснований у 1982 році. Вже 40 років розробляється та виробляється в Ізраїлі, застосовується сертифікованими косметологамЗасновниця бренду CHRISTINA – лікар-косметолог, головний редактор ізраїльської версії журналу для фахівців естетичної медицини Les Nouvelles Esthetiques Крістіна М. Зехаві. Професійний досвід допоміг засновниці бренду створити косметику, яка задовольняє всі запити фахівців та клієнтів: екологічність, етичність (засоби не тестуються на тваринах), ефективність та висока якість.

Косметика бренду розробляється у власному науково-дослідницькому центрі компанії та виробляється під суворим контролем. Перші продукти бренду – пілінги BioPhyto та Rose de Mer досі залишаються бестселерами CHRISTINA.и України, Європи, Балтії, Америки, Близького Сходу та Тихоокеанського регіону. Косметика CHRISTINA поєднує традиційні природні та інноваційні комплекси для корекції різноманітних проблем шкіри.

Особливості ізраїльської косметики CHRISTINA

Асортимент бренду CHRISTINA налічує 11 ексклюзивних ліній та понад 350 продуктів, які вирішують естетичні проблеми шкіри будь-якого типу. Серед них є продукти для чутливої та подразненої шкіри, проблемної та жирної шкіри, вікової та тьмяної шкіри. Комбінації активних компонентів препаратів введені до складу в оптимальних концентраціях, що дозволяє точно прогнозувати результат. Кожна лінійка включає набір базового догляду за шкірою та засобів для впливу на специфічні проблеми. Препарати для захисту шкіри від негативного впливу сонячного випромінювання також присутні у всіх лінійках бренду.

Ефект від процедур із застосуванням препаратів CHRISTINA закріплюється та доповнюється домашнім доглядом, який призначає косметолог. Видимий результат з'являється вже після першої процедури, а систематичне використання косметики CHRISTINA дає пацієнту можливість забути про проблеми зі шкірою, покращити її стан та зовнішній вигляд.

Препарати бренду зволожують шкіру, мають протизапальну, загоювальну та захисну дію, сприяють регенерації клітин шкіри, борються з гіперпігментацією. Гіалуронова кислота у складі препаратів допомагає вирівняти текстуру шкіри та надати їй здорового сяяння. Косметика гіпоалергенна, проте, звертаємо увагу, що в деяких пацієнтів спостерігається індивідуальна непереносимість компонентів препаратів. Перед застосуванням необхідна консультація спеціаліста.

Лінії бренду CHRISTINA:

✔️ Illustrious: освітлення та молодість

✔️ Rose de Mer: пілінг на основі коралів Червоного моря, клітинне оновлення

✔️ Bio Phyto: детокс та догляд за шкірою з ознаками куперозу

✔️ Forever Young: anti-age догляд, хроностаріння, омолодження регуляторними пептидами

✔️ Comodex: для догляду за проблемною та жирною шкірою

✔️ Unstress: лінія для догляду за стресованою та чутливою шкірою

✔️ Wish: антивіковий догляд для зрілої шкіри

✔️ Muse: подовження молодості на рівні ДНК

✔️ Chateau de Beaute: преміальна програма омолодження шкіри 30+

✔️ Silk: догляд за сухою шкірою, зволоження шовком

✔️ Line Repair (new❗️): для оновлення, рівного тону та сяяння шкіри

Придбати ізраїльську косметику CHRISTINA в Україні косметологи можуть через офіційного ексклюзивного дистриб'ютора бренду з 2006 року — компанію TOP COSMETICS. При покупці ви можете бути впевнені в оригінальності та якості продукції, термінах придатності та цінах.

Навчання роботі з ізраїльською косметикою CHRISTINA

Компанія TOP COSMETICS проводить навчальні семінари та тренінги із застосування професійної косметики CHRISTINA. Кожен тренінг супроводжується майстер-класом, який демонструє протокол виконання процедури. На тренінгах також розглядаються економічні аспекти та особливості обслуговування пацієнтів. Після проходження навчання косметологи отримують сертифікати комерційного зразка з правом застосування косметики бренду на практиці. Окрім офлайн-навчання, в Навчальному центрі TOP COSMETICS також передбачено онлайн-формат – вебінари та прямі ефіри.

Замовити косметику бренду CHRISTINA можна через менеджера або у зручному сучасному застосунку для косметологів у форматі 24/7 з безкоштовною доставкою!

It just works!

Професійна косметика CHRISTINA clinical

CHRISTINA clinical — 360 градусів навколо процедури, косметичні препарати для лікарів естетичної медицини та їхніх пацієнтів, шість ліній для ефективного вирішення будь-яких потреб.Засоби CHRISTINA clinical розроблені у співпраці з фахівцями в області естетичної медицини:

✔️ на основі передових технологій та інноваційних інгредієнтів

✔️ пропонує ефективні рішення для багатьох станів шкіри

Це оптимальний домашній догляд для підготовки до процедур естетичної медицини і поєднаних методик, реабілітації після них, а також для підсилення та пролонгації отриманого результату від естетичної процедури.
Повний супровід процедури та задоволення всіх потреб шкіри.

Підготовка до процедури:

✔️ стимулює процеси регенерації клітин

✔️ укріплює захисний бар’єр

✔️ пришвидшує відновлення після процедури

✔️ мінімізує травмування шкіри

✔️ підвищує больовий поріг

Реабілітація:

✔️ заспокоює шкіру та усуває побічні реакції

✔️ зменшує ризики та вірогідність ускладнень

✔️ відновлює шкірний бар’єр

✔️ скорочує період відновлення після процедури

✔️ покращує текстуру шкіри

Постпроцедурна дія:

✔️ забезпечує пролонгований ефект процедури

✔️ суттєво покращує вигляд шкіри

✔️ гарантує максимальну задоволеність клієнта

6 інноваційних ліній = 6 ефективних рішень для шкіри:

✔️ ProBright: підтримка результатів процедури з освітлення шкіри, регулярне застосування препаратів сприяє покращенню зовнішнього вигляду, здоров’я та тону шкіри.

✔️ ProCare: регулярний догляд та підтримання оптимального стану шкіри всіх типів. Ефективно та надовго вирішує широкий спектр естетичних проблем для всіх типів шкіри.

✔️ ProClear: підтримуючий догляд при корекції проблемної, жирної шкіри. Пришвидшує відновлення шкіри та дозволяє підтримувати результат від процедур тривалий час.

✔️ ProLift: підсилення ефекту від ін'єкцій ботулінічного токсину, зменшення вираженості мімічних зморшків. Миттєва підтяжка та зміцнення шкіри, моментальне зволоження, антиоксидантна дія.

✔️ ProSculpt: підтримання результатів ін'єкцій ГК, зменшення вираженості зморшків. Зміцнює шкіру, покращує текстуру, омолоджує та підтримує здоровий зовнішній вигляд шкіри.

✔️ ProPeel: пілінг на основі компонентів моря для відновлення та оновлення шкіри. Стимулює контрольоване глибоке відшелушення шкіри, що запускає ланцюжкову реакцію оновлення клітин, забезпечує максимальний протизапальний захист та зменшує постзапальну гіперпігментацію.

6 інноваційних ліній = 6 ефективних рішень для шкіри:

«розумні» транспортні системи

двошарові ліпосоми

принципи зеленої хімії

біоміметичні пептиди

SPF-захист широкого спектру

мікроінкапсуляція

CHRISTINA clinical — надійний та ефективний інструмент для лікаря естетичної медицини

Ниткові методи омолодження та ліфтингу APTOS

Ліфтинг обличчя без хірургії!
APTOS — це революційний метод ліфтингу, армування та біоревіталізації тканин обличчя та тіла за допомогою ниток APTOS.

Про APTOS

Нитки APTOS — це перший матеріал для ліфтингу, біоармування та омолодження м'яких тканин обличчя та тіла. Нитки APTOS допомагають усунути естетичні недоліки, зробити риси симетричними, покращити якість та текстуру шкіри. Підтяжка обличчя нитками APTOS — це малоінвазивна заміна пластичної операції.

Історія ниткового ліфтингу APTOS бере початок у Грузії. Нитки створені у 1996 році пластичним хірургом Марленом Андрійовичем Суламанідзе. З 1996 року асортимент ниток поповнився 30 позиціями. Над розробкою нових різновидів ниток працюють пластичні хірурги Грузії — родина Суламанідзе.

Переваги методу:

Малоінвазивна процедура та займає лише 30 хвилин

Не потребує стаціонару та довгої реабілітації

Переміщує та компактизує жирові пакети

Покращується контур обличчя, зменшуються ознаки птозу

Нитки APTOS з вмістом L-молочної кислоти

Стимулюється синтез колагену та еластину, покращується якість шкіри та зв'язкового апарату

99%-сумісність з іншими anti-age процедурами

Можна продовжувати далі працювати з клієнтом різними методиками

Особливості ниток APTOS

Нитки APTOS діляться на розсмоктувальні та нерозсмоктувальні. Розсмоктувальні нитки із кополімеру L-лактиду та B-капролактону формують колагеновий каркас у шкірі, після чого поступово біодеградують. Ефект після процедури ліфтингу при цьому зберігається терміном від 1,5 до 2 років.

Нерозсмоктувальні нитки вироблені з поліпропілену і залишаються в шкірі. У випадку з нитками, що не розсмоктуються, можлива повторна підтяжка без імплантації додаткових ниток. Ефект після ниткового ліфтингу нерозсмоктувальними нитками зберігається до 5 років. Після цього потрібна корекція.

В асортименті APTOS — нитки для ліфтингу обличчя, армування обличчя та тіла, корекції обличчя та корекції тіла.

Конфігурація ниток відрізняється: нитки з насічками, гладкі нитки, нитки-пружинки, кручені нитки. Кожен вид ниток відповідає за певну зону.

Ниткові методи APTOS усувають низку естетичних недоліків у жінок та чоловіків різного віку:

Ліфтинг обличчя та тіла

Методи імплантації APTOS враховують вектори руху мімічних м’язів та топографії рухливих зон на обличчі, а спеціальні насічки дозволяють зберегти повну рухливість міміки.

Профілактика птозу

Нитки APTOS ефективно використовуються для профілактики птозу й армування м'яких тканин обличчя та тіла жінок і чоловіків різного віку. Використовуються для укріплення живота, стегон, грудей, плечей, підборіддя, щік.

Армування м’яких тканин

Унікальний склад ниток з кополімеру L-лактид з ε-капролактоном сприяє поліпшенню якості шкіри завдяки стимулюванню вироблення колагену 1 і 3 типів.

Пластична хірургія

Спеціальні методики APTOS дозволяють проводити корекцію локальних проблемних зон на тілі. Особлива конфігурація насічок дозволяє переміщувати м’які тканини та фіксувати їх в естетично вигідному положенні.

Корекція недоліків

Всі продукти APTOS безпечні та повністю сумісні з організмом людини. У складі коригувальних ниток міститься поліпропілен, який застосовується в медицині понад 50 років і довів свою безпеку.

Відновлення симетрії обличчя

APTOS активно застосовується для відновлення симетрії обличчя при пошкодженні лицьового нерва, а також для усунення видимих вроджених вад і деформацій, що виникли в результаті нещасних випадків.

Процедура ниткового ліфтингу APTOS

Вид та кількість ниток для кожного пацієнта підбирає лікар APTOS. Процедура встановлення ниток займає 15-45 хвилин (залежно від кількості зон корекції та методики) і не вимагає наркозу - застосовується місцева анестезія. Після процедури важливо дотримуватись рекомендацій спеціаліста ниткового ліфтингу APTOS.

Нитки переміщують і фіксують тканини в естетично вигідному положенні, утримуються під шкірою за допомогою насічок і не зсуваються з місця протягом часу. Нитковий ліфтинг омолоджує пацієнта на 5-10 років, залежно від характеру вікових змін та особливостей шкіри.

Ниткові методики APTOS застосовуються у 50 країнах світу. Підтяжка обличчя нитками APTOS – затребувана процедура в кабінеті косметолога. Нитковий ліфтинг також застосовується з іншими засобами та методами омолодження для комплексної терапії.

Для отримання консультації або придбання продукції звертайтесь до наших представництв.

Excellence Visage

Нитки для підтяжки субментальної та щічно-вилицевої областей, області брів

Мають особливу конфігурацію насічок: кожна насічка розташовується у протилежному напрямку щодо іншої, що забезпечує надійну фіксацію нитки в м'яких тканинах.Нитки Excellence Visage попередньо встановлені в канюлі з боковим отвором.

Excellence Visage

Нитки для підтяжки субментальної та щічно-вилицевої областей, області брів

Мають особливу конфігурацію насічок: кожна насічка розташовується у протилежному напрямку щодо іншої, що забезпечує надійну фіксацію нитки в м'яких тканинах.Нитки Excellence Visage попередньо встановлені в канюлі з боковим отвором.

Excellence Visage

Нитки для підтяжки субментальної та щічно-вилицевої областей, області брів

Мають особливу конфігурацію насічок: кожна насічка розташовується у протилежному напрямку щодо іншої, що забезпечує надійну фіксацію нитки в м'яких тканинах.Нитки Excellence Visage попередньо встановлені в канюлі з боковим отвором.